نظرسنجي: بهترین شامپو موی سر

0 4,649
برای مشاهده رنكينگ بر روی دكمه نتايج در انتهای ليست گزينه ها كليك نماييد. و برای شركت در نظرسنجی پس از انتخاب گزينه مورد نظر خود بر روی دكمه ارسال در انتهای ليست گزينه ها كليك نماييد.

به نظر شما بهترين شامپوی موی سر كدام است؟

شامپوی موردنظر شما در ليست نبود؟ با ما تماس بگيريد

بهترین شامپو موی سر

بهترین شامپو موی سر كدام است؟

كدام شامپو مناسب موی سر من است؟ این شامپو موهای من را خوش حالت تر می كند, این شامپو با موهای سر من سازگار نیست … .

اینها برخی از سوال ها و جوابهایی است كه تقریبا همه ما در هنگام خرید شامپو و یا صحبت در مورد بهترین شامپو مطرح می كنیم. لذا با توجه به تجربه افراد در استفاده از شامپوهای مختلف این موضوع می تواند واقعیت داشته باشد كه بهترین شامپو مو برای افراد مختلف یکسان نخواهد بود. با این حال برخی از شامپوها به دلیل كیفیت بالای خود موجب رضایت بیشتر مشتریان و استفاده كنندگان آن محصول می شود.

محتوی یك شامپو چیست؟

توجه به بطری یك شامپو كافی است تا اطلاعات مورد نیاز را از محتوی آن شامپو برداشت كنیم. اما كلمات تایپ شده بر روی برچسب شامپو معنای علمی دارند.  اساس اكثر شامپوها مواد تمیزكننده , حجم دهنده, محافظ مو و نرم كننده ها می باشد. برای دسترسی به یك شامپوی مناسب برای موهایتان نیاز به یك فرمول مناسب از تركیب این مواد داریم. كه این موضوع بستگی به نوع موهای ما دارد.

موهای طبیعی

برخی افراد كلید طلایی قفل مو را در دست خود دارند – تعادل مناسبی از چرب بودن و خشك بودن , موهایی كه نه بیش از اندازه نازك می باشند و نه بیش از حد معجد و موج دار. اگر موی شما از این دسته می باشد, به نسبت متعادلی از عوامل نرم كننده و شوینده احتیاج دارید.

موهای چرب

ترشح زیاد چربی پوست سر و یا استفاده از محصولات آرایشی و واكس مو می تواند منجر به بقایای چربی در موی سر شما شود كه نیازمند فرمول معینی برای حذف این بقایا از موی سر می باشد. این فرمول ها تمایل به استفاده از اسید سالیسیلیك برای تجزیه مواد چرب و چسبناك باقیمانده بر روی مو و پوست سر را دارند. برای این منظور شامپوی شما به مواد شوینده ای همچون سولفات برای حذف غبار و چربی ها نیاز دارد.

نرم و نازك

كلید چاق شدن رشته های لاغر مو در جستجوی پلیمرهایی است كه موجب می شوند موی سر ضخیم به نظر آمده و احساس شود.

در هنگام استفاده از شامپوهایی که حاوی مواد پوششی همچون پروتئین گندم هیدرولیز شده می باشند, صاحبان موهای نرم و نازك حجم بیشتری در موی سر خود احساس خواهند نمود. این مواد موجب افزایش قطر شفت مو می شود.

فر و معجد

برای رام كردن موهای سركش, شما نیاز به مقدار بیشتری از عوامل نرم كننده برای صاف كردن و مرطوب نگه داشتن موی خود دارید. در این مورد محصولات جدیدی با عنوان شامپوی نرم كننده تولید شده اند كه تركیبی از مزایای یك شامپو و یك نرم كننده را دارا می باشند.

یك نرم كننده اساسا یك حالت دهنده با مقدار خفیفی از سورفكتانت برای كمك به پاكسازی مو می باشد. این تركیب باعث می شود تا در عین حال كه سطوح بالایی از رطوبت در موهای شما حفظ می شود , موهای شما به آرامی تمیز شده و موی سر صاف بماند.


توجه: در لیست این نظرسنجی از پرچم کشور صاحب برند استفاده شده است که ممکن است با آنچه که ما در برچسب شامپوهایی که خریداری و مصرف می کنیم متفاوت باشد. علت این موضوع تولید جهانی برندهای معروف در اقصی نقاط دنیا می باشد. 

 

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments